O firmiePoznaj naszą firmę

Działalność na polskim rynku firma Syspac Polska rozpoczęła jako przedstawiciel austriackiej firmy Syspacmachinenhandel GmbH. Rozwój firmy i wzrost zaufania współpracujących z nami producentów pozwolił nam usamodzielnić się w 2008 roku, przejąć bezpośrednią dystrybucję maszyn pakujących większości z dotychczasowych partnerów handlowych oraz pozyskać przywilej reprezentowania nowych, renomowanych producentów maszyn pakujących.

Nasza działalność skoncentrowana jest na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w zakresie pakowania i znakowania produktów. W tym celu dobieramy naszych partnerów tak, aby reprezentowali uzupełniający się profil produkcyjny oraz współpracujemy z firmami integrującymi systemy produkcji i pakowania. Podejmujemy się wdrażania nietypowych rozwiązań.

Zasadą firmy jest dostarczanie rozwiązań odpowiadających potrzebom klienta.
 
Tagi: maszyny pakujące, maszyny do pakowania, pakujące maszyny, pakowanie w folię, pakowanie termokurczliwe, foliarki, pakowaczki, zgrzewarki termokurczliwe, foliowanie, flow pack, roboty pakujące, systemy pakujące, linie pakujące, pionowe maszyny pakujące, systemy mailingowe, pakowanie, banderolowanie, systemy kompletacji i ważenia produktów.